Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z przerwą urlopową od 27.07.2020 do 31.07.2020 zakład pozostaje zamknięty. Zapraszamy w późniejszym terminie.

O naszej firmie


Przedsiębiorstwo Aga-Pol Sławomir Pawlak rozpoczęło swoją działalność przed 15 laty. W międzyczasie zdobyło bagaż doświadczeń w obszarze sprzedaży jak również montażu i naprawach szyb pojazdów różnego typu.

Firma dysponuje wykwalifikowana kadrą pracowników wykonujących montaż szyb samochodowych wszelkiego rodzaju. Działalność firmy oparta jest na sprzedaży hurtowej i detalicznej szyb dedykowanych samochodom osobowym, dostawczym jak również ciężarowym. Kompleksowa oferta obejmująca montaż i naprawy, a także profesjonalizm gwarantują wysoką jakość obsługi Aga-Pol.

W sprzedaży od ręki dostępnych jest na magazynie ponad osiem tysięcy szyb samochodowych w wielu rodzajach.

Aga-Pol zapewnia skuteczną i terminową realizację usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Firma dostarcza markowe szyby samochodowe, co wyróżnia jej ofertę wśród konkurencji.

Atutem firmy jest przede wszystkim profesjonalna obsługa, w pełni fachowa i kompetentna, zarazem niezwykle szybka. Firma dysponuje ogrzewaną halą, dzięki czemu montaż wykonywany jest bez zbędnej zwłoki, niezależnie od warunków pogodowych, które często determinują możliwość wykonania usługi, wklejenia szyby.

Klientami Aga-Pol są między innymi serwisy samochdoowe znanych marek pojazdów, jak i całe floty samochodów firmowych, tabor firm przewozowych, pojazdy biur podróży itd.

Ofertę firmy wyróżniają:
  • doświadczeni pracownicy
  • atrakcyjne ceny usług i produktów
  • korzystne warunki gwarancyjne
  • innowacyjna technologia napraw oraz montażu
  • błyskawiczna realizacja zamówień
  • profesjonalny i terminowy montaż szyb

Pragnąc Państwa zadowolenia oraz osiągania dalszych sukcesów firmie życzymy Państwu i sobie udanej współpracy.

NA HASŁO "INTERNET" 5% ZNIŻKI NA MONTAŻ

AKCEPTUJEMY KARTY PŁATNICZE