Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z przerwą urlopową od 27.07.2020 do 31.07.2020 zakład pozostaje zamknięty. Zapraszamy w późniejszym terminie.

Naprawa szyb samochodowych Warszawa

Każdy z samochodów wyposażony jest w przeszklenie, które narażone jest na różnego typu uszkodzenia, zwłaszcza odpryski i pęknięcia wywołane uderzeniem kamyka, żwiru itp. Drobna rysa na szybie nie zawsze przesądza o konieczności jej wymiany, Aga-Pol Warszawa zapewnia profesjonalne naprawy szyb czołowych. Naprawy realizowane są zarówno w samochodach osobowych, dostawczych jak i ciężarowych. Naprawa pęknięcia lub odprysku możliwa jest bez demontażu z efektem przywrócenia nawet 95% fabrycznej wytrzymałości na powierzchni uszkodzonej. Naprawa tego rodzaju jest zdecydowanie tańsza niżeli wymiana szyb, a kluczową zaletą naprawy jest czas, kiedy to naprawy wykonuje się w pół godziny. Od razu po zrealizowaniu naprawy samochód jest gotowy do użytku, co również wpływa na komfort klienta. Mocowania szyby są nienaruszone, koszty naprawy niższe, a szyba nadal pozostaje sprawna i zgodna z wymogami bezpieczeństwa ruchu drogowego.


NA HASŁO "INTERNET" 5% ZNIŻKI NA MONTAŻ

Czasami nasz samochód ulega uszkodzeniu. Dzieje się tak na przykład w wyniku wypadków, kiedy ktoś w nas uderzy i wypada nam szyba. Zdarza się również, że szyba zostanie porysowana, a to ktoś to zrobi nieumyślnie, bądź gałąź zarysuje okno. Czasami nawet nie wiemy, kiedy coś się z naszymi autoszybami dzieje. Samochód stawiamy na parkingu, natomiast kiedy wracamy, okazuje się, że mamy porysowaną szybę. Nie są to przyjemne sytuacje, po których koniecznie trzeba zająć się naprawą. By być zadowolonym warto skorzystać z usług naszej firmy, która ma w swojej ofercie usługę, jaką jest naprawa szyb samochodowych Warszawa. Porysowanej szyby nie trzeba bowiem wymieniać całej, można ją naprawić, co jest o wiele szybsze i na pewno tańsze. Dysponujemy nowoczesnymi i profesjonalnymi sprzętami, które umożliwiają nam wykonywanie takich napraw. Nasza firma oferuje także montaż szyb samochodowych Warszawa. Jeśli więc miałeś wypadek, wypadła Ci szyba bądź po prostu chcesz zamontować nową – zapraszamy do nas. Nasze usługi stoją na wysokim poziomie, więc z pewnością będą Państwo zadowoleni.