Naprawa i serwis szyb samochodowych – Nadarzyn

Uszkodzenie szyby może zdarzyć się każdemu kierowcy – również temu bardzo doświadczonemu. Wystarczy niesforny kamyk spod kół, który przy większej prędkości uderzy w nasze „okno”, aby doprowadzić do poważniejszego uszczerbku. Niestety, pęknięcia podłużne na szybie nie są możliwe do zregenerowania, jednakże odpryski oraz inne uszkodzenia punktowe – jak najbardziej. Dzięki naprawie szyb samochodowych możemy uniknąć kosztownej jej wymiany, wystarczy trafić do odpowiedniego serwisu auto szyb! Jeśli jesteście ciekawi, gdzie w pobliżu Nadarzyna znajdziecie takie miejsce, koniecznie przeczytajcie nasz artykuł do końca! Znajdziecie w nim wiele pomocnych informacji.

Naprawa szyb samochodowych Nadarzyn

Jazda z uszkodzoną szybą samochodową to nie tylko narażanie się na wysoki mandat, ale i stwarzania poważnego ograniczenia na drodze. Wszelkie uszczerbki ograniczają widoczność w czasie podróży, przez co reakcja kierowcy może być opóźniona. Jak wspominaliśmy wcześniej, wiele uszkodzeń można naprawić, dlatego nie należy obawiać się wizyty w serwisie samochodowym z takim problemem. Jeśli średnica defektu nie przekracza wielkości monety pięciozłotowej i znajduje się minimum jeden centymetr od najbliższej krawędzi – profesjonalny warsztat auto szyb zregeneruje ją bardzo szybko!

Naprawa szyby samochodowej Nadarzyn

Jak przebiega proces naprawy szyby? W każdym serwisie rozpoczyna się ona od oczyszczenia miejsca uszkodzenia. Wszelkie zabrudzenia i wilgoć są usuwane, a następnie miejsce uszczerbku zostaje wypełnione specjalną żywicą, następnie utrwaloną promieniami ultrafioletowymi. Ostatnim etapem jest polerowanie powierzchni szyby, aby nadać jej jednolitą strukturę. Średni czas takiej naprawy wynosi około pół godziny i można od razu zabrać się za prowadzenia pojazdu, jednakże trzeba przestrzegać kilku zasad. Przede wszystkim należy unikać wjeżdżania na krawężniki oraz szybkiej jazdy, nie należy również trzaskać drzwiami. Trzymanie się tego da nam gwarancję, że nasza zregenerowana auto szyba posłuży nam długi czas!

Serwis szyb samochodowych Nadarzyn

Ważnym elementem, który wpływa na jakość naprawy szyby samochodowej, jest również czas, który upłynął od powstania uszkodzenia. Najlepiej udać się do serwisu niedługo po tym, jak zauważy się odprysk na naszej szybie. Szyba nie kwalifikuje się do naprawy jedynie w przypadku dużego uszkodzenia lub pęknięcia, jednakże i uszkodzenia bezpośrednio w polu widzenia kierowcy ją dyskwalifikują. W kwestii regeneracji warto również porozmawiać z fachowcami – pracownikami specjalistycznego serwisu szyb samochodowych.
Firma AGA-POL zajmuje się wszelkimi usługami związanymi z autoszybami – sprzedażą, wymianą i naprawą. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz profesjonalne usługi, a także bogaty wybór szyb samochodowych. Zapraszamy do skorzystania z możliwości naszego warsztatu w Warszawie!