Tanie auto szyby samochodowe – Pruszków

Obecnie samochody wyposażone są w różne rodzaje szyb o rozmaitych właściwościach. Szyby atermiczne, z uszczelkami i sensorem deszczu, z pasem przeciwsłonecznym, ogrzewane, z anteną i alarmem – jest w czym wybierać, a to nie wszystkie warianty! Ta bogata oferta sprawia, że często ciężko dobrać właściwą szybę do swojego auta. Poniższy artykuł bez wątpienia podpowie Ci, które rozwiązanie będzie najlepsze dla komfortu jazdy w Pruszkowie!
 

Auto szyby Pruszków – szyby atermiczne

Szyby atermiczne są jednymi z najpopularniejszych wariantów auto szyb – wpływają dobrze i na auto, i na kierowcę. Zmniejszą poziom nagrzewania się wnętrza samochodu (nawet o kilka stopni Celsjusza!), dzięki czemu deska rozdzielcza, fotele i inne elementy nie nagrzewają się za bardzo. Chronią także kierowcę przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz wpływają na komfort jazdy – m.in. zwiększają wydajność klimatyzacji. Ich atuty najlepiej odczuwalne są w ciepłych miesiącach.

 

Samochodowe szyby Pruszków – szyby ogrzewane

Współcześnie niemal każdy samochód posiada ogrzewaną – co najmniej - tylną szybę. Ciekawostką jest również to, że ogrzewanie szyby można połączyć m.in. z modelem atermicznym, dzięki czemu zyskujemy kilka atrakcyjnych właściwości w jednym! Szyby ogrzewane znakomicie eliminują parę po wewnętrznej stronie oraz szron z zewnątrz, co poprawia bezpieczeństwo kierowcy oraz pozostałych pasażerów samochodu.

 

Szyby samochodowe Pruszków – szyby z anteną

Umieszczenie anteny w szybie samochodowej jest niezwykle nowoczesnym rozwiązaniem. Pozwala ono na zmniejszenie zakłóceń i wyeliminowanie szumu wiatru (który powstaje w samochodzie ze zwykłą anteną). Dzięki temu słuchanie radia, oglądanie telewizji (przez pasażerów, naturalnie) lub odbiór GPS jest ułatwiony i zdecydowanie przyjemniejszy. Szyba samochodowa z anteną ma jeszcze jedną zaletę, która gwarantuje zaoszczędzenie nieco czasu – nie musimy jej demontować podczas korzystania z myjni.

 

Tanie szyby samochodowe Pruszków – szyby z uszczelkami

Każda szyba wymaga odpowiedniego, dodatkowego zabezpieczenia – uszczelek. Umożliwiają one doskonałe przyleganie i wytrzymałość szybom samochodowym, zwiększają ich trwałość oraz gwarantują bezpieczny montaż. Nieodłącznym ich atutem jest również to, że szyby z właściwymi uszczelkami znacząco redukują hałas, który bywa niezwykle irytujący przy większej prędkości jazdy. Dzięki temu szum wiatru i opon zostaje znacząco zagłuszony, a my możemy swobodnie cieszyć się ulubionymi piosenkami lub swobodną rozmową ze współpasażerem.
 
Firma Aga-Pol zajmuje się wieloma rodzajami szyb, uszczelek i innych drobiazgów niezbędnych do właściwego montażu szyby w aucie – zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych oraz ciężarowych. W naszej ofercie znajdziesz najszerszy i najswobodniejszy wybór szyb samochodowych w Warszawie. Jeśli szukasz firmy, która specjalizuje się w szybach (wymiana, naprawa) oraz innymi szklarskimi pracami samochodowymi (przyklejanie lusterek, współpraca z zakładami blacharskimi) – koniecznie skontaktuj się z nami!